PREMIÉRA? PREMIÉRA!!!

29.11.2023 20:15

TO SNAD NE! ANO! PO TOLIKA LETECH?! ANO! JAK JE TO MOŽNÉ?! SAMI NEVÍME…, ALE JDEME DO TOHO NAPLNO!!!

9. 12. 2023 v 19.30 v sále kulturního domu v Malenicích plánujeme premiéru hry Elišky Mayaleh (možná si ji pamatujete ještě jako Houzimovou) THE BEST OF ČESKÝ DĚJINY. Milí příznivci našeho spolku – jste srdečně zváni! Spolu si zopákneme významné události českých dějin, v netradičních souvislostech vystoupí nejedna historická postava. Doufáme, že se u toho i pobavíte, slzy jsou taky povoleny.

Zjistíte, že naši předkové to neměli v žádné době jednoduché. Tak na ně buďme hrdí!

Ještě maličkost – zvažte účast dětí mladších dvanácti let. Pro ně to opravdu není vhodné.

SPOMAL Spolek ochotníků Malenice

PREMIÉRA? PREMIÉRA!!!